fbpx

Szybki kontakt? Zadzwoń: 607 819 688

x

Zamów kuriera DHL po odbiór sprzętu do serwisu

Imię*
Nazwisko*
Telefon*
E-mail*
Nazwa nadleśnictwa*
NIP Nadleśnictwa*
Ulica*
Numer domu*
Numer lokalu
Kod pocztowy*
Miejscowość*
Data odbioru urządzenia przez kuriera*
Uwagi:
Twoje zgłoszenie zostało zapisane
x

Imię i nazwisko*

Telefon*

Adres*

Nazwa nadleśnictwa*

NIP Nadleśnictwa*

Nazwa sprzętu*

Ilość dni wypożyczenia*

TAKMA POSZERZA OFERTĘ O SMARTFONY

TAKMA jest już Państwem od ponad dwudziestu lat! W tym czasie staraliśmy się wypracować sobie opinię dostawcy najwyższej jakości rejestratorów, drukarek i przenośnych systemów komputerowych. Wraz z oferowaniem profesjonalnych urządzeń przenośnymi nieustannie wzbogacamy ofertę serwisową. Takie połączenie jest w opinii naszych klientów gwarancją bezpiecznych zakupów co w przypadku klientów z sektora publicznego ma ogromne znaczenie.

Dlaczego postanowiliśmy poszerzyć ofertę o smartfony,
 które mogą być wykorzystywane jako rejestratory leśniczego?

Rok 2023 to dla nas kolejny krok w permanentnej penetracji rynku w celu poszukiwania producentów zapewniającym nam rozwój. Taki cel jak też w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów to determinanty, które wpłynęły na poszerzenie oferty o klasowe smartfony. Dzięki naszej nowej ofercie, oprócz integracji oprogramowania i profesjonalnego serwisu, nasz klient otrzymuje dostęp do smartfonów, które najlepiej sprawdzą się w pracy leśnika. Jak zwykle postawiliśmy na najlepszy sprzęt topowych światowych producentów, czyli produktom, którym zaufali profesjonaliści na całym świecie.

Smartfony Samsung

W najnowszej ofercie TAKMA znajdziecie Państwo smartfony wiodących światowych marek. Firmy Samsung nie trzeba nikomu przedstawiać. Koreańska marka to firma, która od lat dyktuje trendy na światowym rynku mobilnych urządzeń. Ich flagowe modele są od lat najbardziej wyczekiwanymi premierami na światowym rynku. Modele takie jak S22 czy XCover Pro6 to urządzenia, którymi posługują się profesjonaliści. S22 to jeden z najpopularniejszych modeli smartfonów ostatnich lat i urządzenie, które wyznaczyło kilka ważnych trendów na mobilnym rynku. Z kolei XCover Pro6 łączy w sobie rozwiązania dostępne dla nowego „pokolenia” smartfonów z klasycznymi funkcjami, których wciąż poszukują użytkownicy. Mowa tutaj choćby o dostępności gniazda słuchawkowego czy możliwości rozszerzenia pamięci przez karty microSD.

Smartfony Xiaomi

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także telefony marki Xiaomi, która przebojem wdarła się do czołówki światowych producentów smartfonów. W urządzeniach tego producenta udało się zachować równowagę między niewygórowaną ceną a wysoką jakością i funkcjonalnością. Znajdziecie Państwo u nas popularne modele Xiaomi np. Redmi Note 11 Pro6, który znany jest z bardzo żywotnych baterii – nawet do 36 godzin bez ładowania. Z kolei model 12 Lite 6+ wyróżnia się sześciordzeniowym procesorem oraz szkłem Gorilla Glass 5. Wszystko dla wygody użytkowania i poprawy ergonomii pracy.

TAKMA to nie tylko profesjonalny sprzęt, ale też kompleksowa opieka

Kupując smartfon w firmie TAKMA, nie kupujecie Państwo tylko urządzenia. Wraz ze smartfonem dostajecie profesjonalną opiekę ekspertów z wieloletnim doświadczenie w zakresie serwisu mobilnych urządzeń i profesjonalnie przeszkolonych przez producentów. Kontakt z naszym klientem rozpoczynamy od fachowego doboru odpowiedniego urządzenia, kompletujemy zestaw, dostarczamy do siedziby klienta, szkolimy w zakresie obsługi, konfigurujemy z urządzeniami peryferyjnymi i pozostajemy do dyspozycji użytkownika przez cały okres eksploatacji. Szeroko rozumiana obsługa posprzedażowa to nasze atuty tak niezbędne zwłaszcza przy zakupie urządzeń nowych producentów.

Urządzenia rugged a smartfon – różnice?

Urządzenia typu rugged to typowi „twardziele”, do których zaliczamy takie marki jak Zebra, Honeywell, Unitech czy M3 Mobile. Zostały bowiem zaprojektowane do pracy w najbardziej ekstremalnych warunkach co oznacza, że cała konstrukcja pozostaje odporna na upadki i inne uszkodzenia mechaniczne. Urządzenia te bez problemu będą działać w czasie deszczu co zawdzięczają bardzo czułemu ekranowi, dla którego krople deszczu nie stanowią przeszkody w użytkowaniu. Są przystosowane do obsługi w rękawicach roboczych, a konstrukcja daje możliwość swobodnej wymiany baterii lub akumulatora. Komfort i odporność – te dwa słowa najlepiej charakteryzują urządzenia typu rugged dostępne w ofercie TAKMA.

Natomiast, aby smartfon mógł być wykorzystywany jako rejestrator leśniczego, muszą cechować go podobne, zbliżone parametry techniczne. Dlatego do oferty dołączyliśmy wyłącznie te wyżej wymienione marki, co w połączeniu z obsługą przed i posprzedażową zapewni użytkownikowi bezpieczeństwo i komfort pracy. Smartfon nie wytrzyma zapewne upadku z takiej wysokości z jakiej może bez konsekwencji upadać wzmocniony konstrukcyjnie rejestrator typu rugged. Ekran zapewne będzie mniej aktywny, gdy będzie mokry, ale nie zmienia to faktu, że smartfon może być dobrym narzędziem pracy leśniczego wówczas, gdy „obudujemy” to jako dostawca, profesjonalną obsługą serwisową, czego nie są w stanie zapewnić dostawcy z innego sektora sprzedaży. Nie bez znaczenie jest także cena, dlatego sugerujemy, aby przed decyzją o zakupie dokonać skrupulatnej analizy tak w zakresie parametrów, ceny jak i pełnego zakresu obsługi serwisowej i dotyczyć to powinno każdego rodzaju sprzętu.

Pozostajemy zatem do Państwa dyspozycji. Bezpośredni telefoniczny kontakt z nami ułatwi Państwu decyzję i zapewni dobry wybór urządzenia odpowiedniego do potrzeb danej jednostki.

footer.zima {background:url('http://rejestratory.info/wp-content/themes/rejestratory/img/footer-zima(1).png') #fff;} .zima .techProblems{background:#fff;color:#000;border:0;} .zima .techProblems p{color:#000;} .zima .main{background:url('http://rejestratory.info/wp-content/themes/rejestratory/img/zima.jpg');}