fbpx

Szybki kontakt? Zadzwoń: 607 819 688

x

Zamów kuriera DHL po odbiór sprzętu do serwisu

Imię*
Nazwisko*
Telefon*
E-mail*
Nazwa nadleśnictwa*
NIP Nadleśnictwa*
Ulica*
Numer domu*
Numer lokalu
Kod pocztowy*
Miejscowość*
Data odbioru urządzenia przez kuriera*
Uwagi:
Twoje zgłoszenie zostało zapisane
x

Imię i nazwisko*

Telefon*

Adres*

Nazwa nadleśnictwa*

NIP Nadleśnictwa*

Nazwa sprzętu*

Ilość dni wypożyczenia*

Android Enterprise Recommended – cóż to takiego?

14 stycznia 2020r. Microsoft przestanie wspierać swój produkt na urządzenia przenośne, Windows Embedded Handheld. Od tego dnia używanie systemów od producenta „okienek” będzie możliwe ale dość ryzykowne. Brak wsparcia w obszarze zabezpieczeń w dobie ogromnej ilość wirusów i zagrożeń utraty danych, zmusiło użytkowników do migracji na inne systemy. Jednym z nich jest Android, system znany przede wszystkim z telefonów komórkowych. Jest oprogramowaniem darmowym czego następstwem było pojawienie się na naszym rynku, urządzeń pseudo odpornych o bardzo wątpliwej jakości wykonania, produkowanych najcześciej przez firmy pochodzenia azjatyckiego. Firma Google, postawiła certyfikować urządzenia, które – wedle starannie dobranych kryteriów – są odpowiednie do wykorzystania w przedsiębiorstwach, które mają w planach wdrożenie urządzeń z systemem Android.

Pewny wybór

Android Enterprise Recommended upraszcza proces wyboru odpowiednich rozwiązań. Wybór urządzenia należy zacząć do listy wyselekcjonowanych urządzeń, które spełniają wymagania i pochodzą od przeszkolonych przez Google oraz producentów, współpracujących z nimi partnerów.

Zawsze aktualne oprogramowanie

Certyfikat Android Enterprise Recommended zapewnia regularne aktualizacje zabezpieczeń w rejestratorach w ciągu 90 dni od ich udostępnienia, przez 5 lat od wprowadzenia urządzenia na rynek. Dostawcy urządzeń Android Enterprise Recommended zaznajomieni są z najnowszymi funkcjami Androida i przeszkoleni w ich zakresie.

Zdalne zarządzanie

Usługi EMM (zdalne zarządzenie rejestratorami) oparte na Android Enterprise Recommended oferują zaawansowany zestaw funkcji zarządzania, które sprawdzą się w wielu zastosowaniach: od wdrożeń na urządzeniach pracowników po wdrożenia na poziomie całej firmy. Obsługą techniczną usług EMM zajmują się przeszkoleni specjaliści posiadający wiedzę i doświadczenie niezbędne do implementacji nowoczesnych metod zarządzania urządzeniami i aplikacjami na Androida.

footer.zima {background:url('http://rejestratory.info/wp-content/themes/rejestratory/img/footer-zima(1).png') #fff;} .zima .techProblems{background:#fff;color:#000;border:0;} .zima .techProblems p{color:#000;} .zima .main{background:url('http://rejestratory.info/wp-content/themes/rejestratory/img/zima.jpg');}