fbpx

Szybki kontakt? Zadzwoń: 607 819 688

x

Zamów kuriera DHL po odbiór sprzętu do serwisu

Imię*
Nazwisko*
Telefon*
E-mail*
Nazwa nadleśnictwa*
NIP Nadleśnictwa*
Ulica*
Numer domu*
Numer lokalu
Kod pocztowy*
Miejscowość*
Data odbioru urządzenia przez kuriera*
Uwagi:
Twoje zgłoszenie zostało zapisane
x

Imię i nazwisko*

Telefon*

Adres*

Nazwa nadleśnictwa*

NIP Nadleśnictwa*

Nazwa sprzętu*

Ilość dni wypożyczenia*

TAKMA POSZERZA OFERTĘ O SMARTFONY

TAKMA jest już Państwem od ponad dwudziestu lat! W tym czasie staraliśmy się wypracować sobie opinię dostawcy najwyższej jakości rejestratorów, drukarek i przenośnych systemów komputerowych. Wraz z oferowaniem profesjonalnych urządzeń przenośnymi nieustannie wzbogacamy ofertę serwisową. Takie połączenie jest w opinii naszych klientów gwarancją bezpiecznych zakupów co w przypadku klientów z sektora publicznego ma ogromne znaczenie. […]

Czytaj dalej

Pomożecie? POMOŻEMY!

We wszystkich jednostkach LP leśnicy pracują z ponad 8 tys. urządzeń typu rejestrator czyli mobilny komputer. Przez najbliższe trzy lata sukcesywnie będą one wycofywane i składane do magazynu. I co dalej? Nie wiele jest firm, które chętnie zajmą się utylizacją a jak się zajmą to zapewne odpłatnie. My oferujemy pomoc w utylizacji, realizowaną w sposób jak najmniej uciążliwy dla Nadleśnictwa.

Czytaj dalej

Android Enterprise Recommended – cóż to takiego?

Android Enterprise Recommended ułatwia Nadleśnictwom wybranie i wdrożenie urządzeń z Androidem i zarządzanie nimi. Dzięki temu programowi można mieć pewność, że takie urządzenia spełniają wysokie wymagania związane z wykorzystywaniem ich w firmie, co potwierdza zatwierdzenie ich przez Google.

Czytaj dalej

Aplikacje mobilne A.D. 2019

Według dostępnych danych (www.telix.pl) w drugim kwartale 2018, padł rekord pobrań aplikacji i wydatków konsumenckich w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku. W App Store i Google Play ta liczba to 28,4 mld, co daje wzrost o 15%.

Czytaj dalej

„Inteligentne przedsiębiorstwo” – wyzwanie i szansa mimo oporu

„Technologie przekształcają formułę, w ramach której działa biznes, a dane gromadzone w czasie rzeczywistym dostarczają istotnych informacji pracownikom pierwszej linii, co umożliwia im optymalizowanie prowadzonych działań”

Czytaj dalej
Więcej wpisów
footer.zima {background:url('http://rejestratory.info/wp-content/themes/rejestratory/img/footer-zima(1).png') #fff;} .zima .techProblems{background:#fff;color:#000;border:0;} .zima .techProblems p{color:#000;} .zima .main{background:url('http://rejestratory.info/wp-content/themes/rejestratory/img/zima.jpg');}