Chat with us, powered by LiveChat

Szybki kontakt? Zadzwoń: 607 819 688

x

Zamów kuriera DHL po odbiór sprzętu do serwisu

Imię*
Nazwisko*
Telefon*
E-mail*
Nazwa nadleśnictwa*
NIP Nadleśnictwa*
Ulica*
Numer domu*
Numer lokalu
Kod pocztowy*
Miejscowość*
Data odbioru urządzenia przez kuriera*
Twoje zgłoszenie zostało zapisane
x

Imię i nazwisko*

Telefon*

Adres*

Nazwa nadleśnictwa*

NIP Nadleśnictwa*

Nazwa sprzętu*

Ilość dni wypożyczenia*

Drukarka fiskalna

Novitus BONO Online

Drukarka fiskalna

Novitus BONO Online

Każde Nadleśnictwo, które posiada w swojej ofercie usługi krótkotrwałego zakwaterowania (pokoje gościnne, ośrodki wypoczynkowe, kwatery) zobowiązane są ustawą (Dziennik Ustaw rok 2019 poz. 675) do posiadania kasy/drukarki fiskalnej ONLINE.
Drukarka fiskalna BONO Online to jedyne urządzenie fiskalne współpracujące z SILP, umożliwiające połączenie i przesyłanie danych do Centralnego Repozytorium Kas za pośrednictwem sieci teleinformatycznej. Oznacza to, że spełnia wymagania Rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i Technologii w sprawie kryteriów i warunków technicznych, którym muszą odpowiadać kasy rejestrujące oraz Ustawy o VAT.

 • thumb
 • thumb

Dane techniczne

Typ Drukarka fiskalna online
Przeznaczenie Współpraca z SILP
Liczba towarów 1 000 000
Liczba stawek PTU 7
Nazwa towaru 40 znaków
Złącza komunikacyjne 2xRS232, USB, Ethernet, WLAN, BT
Współpraca z urządzeniami komputer
Szerokość/wysokość/głębokość 146 / 145 (190) / 215 mm
Waga 1.75 kg

Najczęściej zadawane pytania

 • Kasy fiskalne online, co to takiego?

  Kasy fiskalne ONLINE to nowa kategoria urządzeń fiskalnych, które komunikują się z Centralnym Rejestrem Kas prowadzonym przez Szefa Krajowej Administracji Skarbowej.
  Centralny Rejestr Kas (inaczej Repozytorium) gromadzi szereg danych m. in.: raporty dobowe, paragony fiskalne, dokumenty niefiskalne, zdarzenia a także informacje o dokonanych przeglądach okresowych.

  Oprócz tego Repozytorium jest odpowiedzialne za nadawanie numeru ewidencyjnego kasie podczas fiskalizacji. Kasy ONLINE łączą się z Repozytorium co dwie godziny. Jest to domyślny czas, bowiem Repozytorium może zmieniać ten harmonogram połączeń. Co więcej, odbywa się to bez wiedzy użytkownika.

  Użytkownik kasy ONLINE musi zapewnić dostęp do internetu, czyli odpowiednią infrastrukturę, dzięki której kasa może łączyć się z Repozytorium.

 • Czy drukarka fiskalna Bono Online współpracuje z SILP?

  To jedyne urządzenie na rynku, które posiada sterowniki, potrzebne do współpracy z Systemem Informatycznym Lasów Państwowych

Gdzie zamówić?

location map

TAKMA
ul. Poświęcka 1a
51-128 Wrocław
71 781 71 28/29
607 819 688

Problemy techniczne z urządzeniem
Novitus BONO Online?

Zadzwoń: 607 819 688 lub

dhl logo Zamów kuriera po odbiór sprzętu
footer.zima {background:url('http://rejestratory.info/wp-content/themes/rejestratory/img/footer-zima(1).png') #fff;} .zima .techProblems{background:#fff;color:#000;border:0;} .zima .techProblems p{color:#000;} .zima .main{background:url('http://rejestratory.info/wp-content/themes/rejestratory/img/zima.jpg');}